.

Nga Tonin Frroku Trajneri ka theksuar se do të kërkojë maksimumin në muajin Prill “Nuk duhet të gabojmë ndaj rivalëve, ndryshe rrezikojmë

Është tashmë një taktikë e njohur për mbrojtjen e kombëtares, ku pas minutës së 70’ apo 75’, De Biazi aktivizon pesë mbrojtës. Diçk

Naser Aliji është i parë lojtar nga Shkupi që i është bashkuar skuadrës tonë kombëtare dhe për të është një nder i madh. Mbrojtësi t

Nga Olsi Tujani Mbrojtësi i Parmës ka besim: Japim maksimumin, ia dalim “Në kombëtare vijnë më të mirët, i ndihmojmë ne të rinjtë” A